Svet-Stranek.cz
Dokud dýchám, doufám.
Jak se žije společnici?

Co dělat, když nemakám?:Dokud dýchám, doufám.

Co dělat, když nemakám?

Makat je silné slovo..
Jak mi probíhá den? Typický pracovní?

Vstávám kolem 9-10hod., pokud mi nezazvoní dřív telefon a já nevyběhnu do práce. Vstanu, poklidím doma, protože jak mám doma dva chlapy, ti si po sobě neuklidí. Tedy velkej po sobě vysype popelník :-D. Umeju nádobí, utřu stoly, posbírám hadry, vyházím flašky..

Pak si sednu k PC. Kouknu na grafy, přečtu noviny. Do toho přijde sousedka na kafčo, nebo odběhnu do práce. Mezi tím se načančám.

Ve 12 hod. už většinou sedím či ležím v práci. V práci bývá nuda. Koukáme se na televizi, povídáme si. Chci ušetřit na notebook. Jenže to jde těžko, když to jsou pořád nějaké výlety, tábory, campy, školy v přírodě.. A taky bych ráda GPS, protože když jedeme na nějaké ty výlety, tak abych mohla jet i sama se synem. Pochybuju, že vyjedu z Prahy bez navigace. A vyjedu-li, nevrátím se.. natož dorazit na místo.

Denně mám 2-4 pány. Zhruba.

Domů chodívám na 19.hod. Na zprávy. Hodím kabelku na křeslo a jdu rovnou do kuchyně. Zeptám se syna, co chce k večeři. Pak vyzvídám, co úkoly a tak.

V 20,30 bývá najedeno a úkoly udělané. Protože táta chodí domů mezi 16-17.h., hraje si s ním, dělá úkoly, jde s ním ven. Nebo ho nechá hrát na Playstationu a spí.

Každopádně ve 21,00 se zavírá krám a syn jde spát. Nastává ještě courání pro pití, na záchod atd., tak si s mužem povídáme, co nového atd. Kolem 22.h jdeme do postýlky. Buď spolu :-D, nebo muž sám. Záleží, jak se nám chce. A nám se chce tak 2-3x týdně. Záleží totiž, jak se chce mně. :-D

Nikdo netvrdí, že je moje práce veliká dřina, ale ani nikdo netvrdí, že je to úplná brnkačka. Zkuste souložit cca 2hod. denně čistého času a kolem toho konverzovat další 2-3 hodiny a být příjemní k někomu, koho jste v životě neviděli (a nebo už párkrát viděli..). Ale faktem je, že když jde manžel spát beze mě, já usedám k PC, zamykám si pusu a mlčím a sedím u PC další 4 hodiny. Spát chodívám kolem 2.hod. Někdy usnu do půl hoďky, někdy čučím do 4.hodin na TV, protože nemůžu přestat myslet :-D.